زیست کاوش ایرانیان

ایبرسکو یکی از نادر شرکت های تولید کننده محیط های کشت میکروبی دردنیا می باشد که طیف گسترده ای از محصولات را در اسرع وقت به مصرف کنندگان ارائه می کند. این محصولات شامل محیط های کشت دهیدراته، آنتی بیوتیک ها و ساپلمنت ها، ویتامین ها، کربوهیدرات ها، بافرهای مختلف، افزودنی های دیگر برای محیط های کشت و همچنین مواد اولیه مختلف و... می باشد. ایبرسکو علاوه بر تولیدات خود ارائه دهنده محصولات برندهای معتبر اروپایی در زمینه مواد مکمل محیز کشت و مرتبط با بیوتکنولوژی می باشد. امیدواریم تلاش این شرکت زمینه ساز کاهش فعالیت های غیرحرفه ای و نادرست در کشور شده و مجموعه ای کامل و قابل اعتماد را در زمینه میکروبیولوژی به دانشگاهیان، آزمایشگاهیان و صنایع مختلف، تحت یک برند ایرانی ارائه نماید.

استخدام

استخدام

شرکت تولیدی زیست کاوش ایرانیان(ایبرسکو) ، تولیدکننده محصولات میکروبیولوژی و بیوتکنولوژی، از افراد دارای روابط عمومی بالا دعوت به همکاری می نماید: شرایط استخدام را در ادامه مطالعه بفرمایید

محیط های کشت گیاه

محیط های کشت گیاه

ایبرسکو محیط های مختلف کشت بافت گیاهی از جمله MS و B5 یه همراه محیط های ویژه بیوتکنولوژی مانند  LB Agar و LB Broth، محیط های کشت قارچ مانند SDA و نیز آگار ویژه کشت بافت گیاهی ارائه می نماید.

کیت های تشخیص خوردگی در صنایع

کیت های تشخیص خوردگی در صنایع

محققان زیست فناوری ایبرسکو در مطالعات خود به دانش فنی کیت تشخیص خوردگی در صنایع نفت و گاز دست یافتند که قادر به شناسایی انواع باکتری‌های احیاء کننده سولفات در زمانی کوتاه است. این باکتری ها موجب خوردگی سیستم‌های انتقال نفت و گاز، آب و فاضلاب و برج های خنک کننده می‌شوند.

پپتون ها و عصاره ها

پپتون ها و عصاره ها

انواع پپتون ها شامل پپتون گوشت، سویا، کازئین، جگر و عصاره های مختلف مانند عصاره مخمر، قلب، مالت توسط ایبرسکو در حجم های بالا قابل ارائه می باشد.

خدمات

خدمات

شناسایی میکروارگانیزم ها، آموزش های تخصصی برای ارگان ها و سازمان ها

آنتی بیوتیک ها، ساپلمنت ها و سوبستراهای آنزیمی

ایبرسکو ساپلمنت ها، انواع آنتی بیوتیک ها و مواد غذایی مکمل مانند ویتامین ها، رنگ ها، زرده تخم مرغ، تلوریت پتاسیم و مواد دیگر مورد استفاده در محیط های کشت، بسیاری از سوبستراهای آنزیمی مانند ONPG، MUG، X-gal، IPTG و ...

کیت های میکروبی صنایع

کیت های شناسایی میکروبی آب و فاضلاب و صنایع غذایی و دارویی، این...

کیت های خوردگی میکروبی MIC

کیت های شناسایی خوردگی میکروبی بر اساس بهترین...

محیط های کشت میکروبی

ایبرسکو با تولید بیش از 500 نوع محیط کشت دهیدراته یکی...