آنتی بیوتیک ها، ساپلمنت ها و سوبستراهای آنزیمی

ایبرسکو ساپلمنت ها، انواع آنتی بیوتیک های مورد استفاده در محیط های کشت و بسیاری از سوبستراهای آنزیمی که پس از تجزیه توسط آنزیم های اختصاصی منجر به تولید رنگ ویژه (کروموژنیک) یا نور فلورسنس (فلوروژنیک) می شوند را ارائه می نماید .

کیت های میکروبی صنایع

کیت های شناسایی میکروبی آب و فاضلاب و صنایع غذایی و دارویی، این کیت ها جهت شناسایی باکتری های مهم صنایع به ساده ترین شکل ممکن و با عملکرد عالی طراحی شده اند. این مجموعه امکان بررسی کلیفرم ها، E. coli ، مخمرها و کپک ها شمارش کل باکتری ها و سایر موارد را بر طرف می سازد.

کیت های خوردگی میکروبی MIC

کیت های شناسایی خوردگی میکروبی بر اساس بهترین و سریعترین روش های روز دنیا و مطابق با استانداردهای مرجع طراحی و ساخته شده اند. کیت های میکروب چک بالاترین دقت و سرعت را داشته و بر اساس روش BART  می باشند.

محیط های کشت میکروبی

ایبرسکو با تولید بیش از 500 نوع محیط کشت دهیدراته یکی از معدود تولیدکنندگان این طیف گسترده از محیط های کشت در دنیا می باشد. تمامی محیط ها با فرمولاسیون های استاندارد و با استفاه از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه می شوند. محصولات ایبرسکو پس از گذراندن مراحل سخت گیرانه کنترل کیفی در بخش QC شرکت اجازه ورود به بازار را می یابند.

ایبرسکو شرکت تخصصی میکروبیولوژی

ایبرسکو، با تلاش تعدادی از متخصصین و با هدف تولید محصولات میکروبیولوژی با برندی مطمئن و پاسخگو، از سال 1386 در کشور فعالیت می کند. محیط های کشت و سایر فرآورده های ما دارای ضمانت کامل می باشند. ما در تلاشیم که محصولاتمان بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را داشته و در کوتاه ترین زمان در دسترس شما باشند.

Ibresco

محصولات

عنوان

توضیح

بیشتر ببینید
Item Thumbnail

عنوان

توضیح

بیشتر ببینید
Item Thumbnail

عنوان

توضیح

بیشتر ببینید
Item Thumbnail