پپتون ها و عصاره ها

ایبرسکو دارای مجموعه ای کامل از مواد اولیه محیط های کشت میکروبی از جمله انواع پپتون ها با منشع جانوری و گیاهی است. پپتون های جانوری شامل پپتون کوشت، پپتون جگر، پپتون ژلاتین و پپتون ها با منبع شیر مانند پپتون کازئین، پپتون لاکت آلبومین، NZ Case و پپتون های گیاهی شامل پپتون سویا، برنج و گندم می باشد.

همچنین انواع عصاره ها شامل عصاره مخمر، قلب، گوشت، جگر و مالت ارائه می شوند.

 

منابع پروتئین و ویتامین ها

پپتون ها و عصاره ها منابع طبیعی واقعی از اسیدهای امینه، پپتیدها و پروتئین ها در انواع محیط های کشت هستند. این رده از محصولات اغلب با هضم آنزیمی یا هیدرولیز اسیدی محصولات طبیعی مانند بافت های حیوانات، شیر، گیاهان یا کشت های میکروبی حاصل می شوند.

تعداد پپتون ها و عصاره های قابل استفاده متنوع بوده و ایبرسکو انواع مختلفی را مانند پپتون گوشت، پپتون سویا، پپتون کازئین، پپتون جکر، پپتون از منابع گیاهی، پپتون ژلاتیم، عصاره مخمر، عصاره قلب، عصاره مغز، عصاره گوشت و عصاره بیف و پروتئوز پپتون را ارائه می دهد.

با استفاده از این منابع می توان انواع میکروارگانیزم ها را در هر سطحی، محیط های کوچک در لوله و یا فرمانتورهای چند هزار لیتری با موفقیت رشد داد.

با استفاده از منابع پروتئینی و ویتامینی ایبرسکو می توانید از منبعی مطمئن به همراه کیفیت عالی برای محیط های کشت خود اطمینان داشته باشید.

متخصصین ما آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب منابع مناسب بر اساس نیاز شما می باشند.

انبار غنی این شرکت پشتوانه شما در تامین نیاز به این مواد در هر زمان خواهد بود.

برای سفارش و یا مشاوره در خصوص انتخاب محصول با شماره های 02166787291 و 09391003565 تماس حاصل فرمایید.